Celular
+86-13273665388
Na Thirrni
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com

Cilësi e lartë Filtri i naftës me rrjedhë të plotë P559000 për Donaldson

Përshkrim i shkurtër:

Lartësia: 300 mm
Diametri i jashtëm: 119 mm
Diametri i brendshëm: 102 mm
Pesha: 1.513 kg
Madhësia e fillit (inç): M95 x 2.5
Vendi i origjinës: Hebei, Kinë
Emri i markës: MST
Materiali: hekur+letër filtri, letër dhe metal
Cilësia: Cilësi e lartë
Koha e dorëzimit: 7-15 ditë
Detajet e paketimit: 1. Përshtatur 2. Paketimi neutral 3. Paketimi MST
Garancia: 5000-10000 milje
Kodi HS: 8421230000


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Referenca e kryqëzuar

RASTI IH 76612210
RASTI IH 84385571
RASTI IH 87408494
CUMINS 2882674
CUMINS 3101869
CUMINS 3406809
CUMINS 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
RRITEN 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HISTERI 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
LINDE 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NEW HOLLAND 76612210
SPERRY NEW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
FILTER ALCO SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
BASHKPUNTUES LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
Pjesë këmbimi DT 2.11133
FILTER FILTER ZP 3151 MG
FLEETGUARD GJ091
FLEETGUARD GJ9031
FLEETGUARD GJ9080
KORNI PH8691
FILTRAT GUD Z 603
KNECHT OC 516
LUBERFINER LFP 9001
FILTRI MAHLE OC 516
MAHLE ORIGJINALE OC 516
MANN-FILTER WP 12 120
MANN-FILTER WP 12 120/1
PUROLATOR L 65329
SCT Gjermani SK 5804
SogefiPro GJ5840
FILTRA WIX 57746
FILTRA WIX 57746XD

LJK (1)
Avantazhet e produkteve tona
(1) Ka përshkueshmëri të mirë të ajrit dhe performancë të qëndrueshme.
(2) Filtër i madh i palosshëm, më shumë letër filtri i palosshëm.
(3) Elementi i filtrit ka sipërfaqe të madhe dhe jetë të gjatë shërbimi.
(4) Rrjedha e lartë e ajrit dhe rezistenca e ulët e bëjnë motorin më të fuqishëm.
LJK (2)


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni