Celular
+86-13273665388
Na Thirrni
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com

Fabrika e Kinës Filtri i naftës me cilësi të lartë 4283859 për HITACHI

Përshkrim i shkurtër:

Lartësia: 205 mm
Diametri i jashtëm: 118 mm
Diametri i brendshëm: 98 mm
Madhësia e fillit (inç): 1 1/2-12 UNF
Vendi i origjinës: Hebei, Kinë
Emri i markës: MST
Materiali: hekur+letër filtri, letër dhe metal
Cilësia: Cilësi e lartë
Koha e dorëzimit: 7-15 ditë
Detajet e paketimit: 1. Paketimi i personalizuar 2. Paketimi neutral 3. Paketimi MST
Garancia: 5000-10000 milje
Kodi HS: 8421230000


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Referenca e Kryqëzuar

AGCO 30-3436861
RASTI IH 1 240 892 H 1
RASTI IH 289180A1
RASTI IH A77537
CATERPILLAR 3I-1242
CUMINS 3014654
CUMINS 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
KAMONA FODEN GJ6414806
RRITEN 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
NE NJE 122-0756
REFINERA E AIRIT PL-734
Filtri AMC IO-3312
ASAS PS 523
ASAS PS 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
BASHKPUNTUES 456 AZL
FILTRAT E CROSLAND 2026
DONALDSON GJ551381
FIATALLIS 75208314
FILTER FILTER ZP 3173
FILTER FILTER ZP 41
FILTER FILTER 50 ZP
FILTER FILTER 50 ZP
FILMAR SO8207
FILMAR SO8372
FLEETGUARD GJ5570
FLEETGUARD GJ5478
FLEETGUARD GJ0734
KORNI PH3757
FILTER HENGST H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER GJP 734
LUBERFINER GJP734-1
FILTRI MAHLE OC 319
MISFAT Z603
PUROLATOR L 40313
SAKURA Automotive C-1305
SCT Gjermani SM 821
SPERRY NEW HOLLAND 84475549
FILTER I SIGURT SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
FILTRA WIX 51649
Portë druri GJP 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Shërbimi ynë

1. Pjesë zëvendësuese me cilësi OEM .r
2. Rendi i mostrës.
3. Ne do t'ju përgjigjemi për kërkesën tuaj në 24 orë.
4. pas dërgimit, ne do të ndjekim produktet për ju një herë në dy ditë, derisa të merrni produktet. Kur keni marrë
mallrat, testojini ato dhe më jepni një reagim. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me problemin, kontaktoni me ne, ne do të ofrojmë
mënyra e zgjidhjes për ju.
oil (2)


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni